5de Grote Prijs MINI Van Avondt [27-08-17]

Pictures: PART I+ PART II



Wedstrijduitslag Gentlemen:
Gentlemen - Afwachtingswedstrijd 58 km. Voorinschrijvingen: Peter Sommereyns, Vinkenlaan 28, 3078 Everberg (0495542444). - I: Café Vredezaal, Kruisstraat 44, 3078 Everberg (027596965). - U: 11:45/12:45/13:00 - K: Café Vredezaal, Kruisstraat 44, 3078 Everberg - Contact: Peter Sommereyns, Vinkenlaan 28, 3078 Everberg (Tel.: 0495542444) (wtcoa@telenet.be) - Extra info: 10 x 5,8 km - Website: www.wtcoa.be
 
# deelnemers: 58 - # opgevers: 16 - Afstand: 58.0 km -Tijd: 1:22´34" - Gem. snelheid: 41,93 km/h
- 40 JAAR
 
01GALICIAWannes - BEL19950801 - IND.
 
02GOOSSENS Quentin - BEL1991114 - IND

03VERBRUGGENPepijn - BEL19890803 - IND.
 
04HEYMANS Stijn - BEL19860402 - IND.
 
05VANZURPELLE Dimitri- BEL19820225 - IND.
 
06VAN PASSEL Boris - BEL19860429 - IND.
 
07VANWIJCK David - BEL19950801 - IND.
 
08 BLOCKMANS Bart - BEL19870927 - IND.
 
09HACOUR Joris - BEL19831115 - IND.
 
10VAN TILT Nils - BEL19880309 - IND.
 
11VAN HOOVELS Gert - BEL19801104 - IND.
 
12VAN NIEUWENHUYSE Jesse - BEL19831012 - IND.
 
13RUIJGT Dennis - NED19821009 - IND.
 
14NUYTS Dries - BEL19920828 - IND.
 
15VREYS Niels - BEL19870427 - IND.
 
16LENAERTS Randy - BEL19860626 - IND.
 
17VAN ECHELPOEL Michiel - BEL19940605 - IND.
 
18ROYER JOCHEM- BEL19950905 - IND.
 
19BULLENS Michael - BEL19860731 - IND.
 
20CHEVALIER Vincent - BEL19820828 - IND.
 
21BINST Kristof - BEL19780929 - IND.
 
22FAVEERE Charles - BEL19790428 - IND.
 
23WARSON Laurent - BEL19880212 - IND.
 
24JADOUL Chris - BEL19790612 - IND.
 
25NENKENS Jelle - BEL19831222 - IND.
 
DNF DAELMAN Kristof - BEL1984122 - IND.
 
DNFVANDENBERGHE Robbe - BEL19971122 - IND.
 
DNFVAN DE PEER Tom- BEL19920105 - IND.
 
DNFHOLLEVOET Anton - BEL19940204 - IND.
 
DNF VAILLEMANS Kim - BEL19780419 - IND.
DNF MARKEY Bram - BEL19891026 - IND.
 
DNF MALFLIET Sam - BEL19861230 - IND.
 
DNF VANDEKERCKHOVE Pieter - BEL19800604 - IND.
+ 40 JAAR
 
01WILLEMS Danny - BEL19691215 - IND.
 
02VERBESSELT Timo - BEL19710916 - IND.
 
03 EULAERTS Patrick - BEL19740830- IND.
 
04DAENEN Harry - BEL19720511- IND.
 
05GERMEYSKoen - BEL19690818 - IND.
 
06TYTGADT Stephan - BEL19740928 - IND.
 
07MEERTEN Remko - BEL19760221 - IND.
 
08VAN VLASSELAER Jorgen- BEL19770110 - IND.
 
09CLAES Benny - BEL19730104 - IND.
 
10 GROSEMANS Franky - BEL19761020- IND.
 
11 VANOVERBEKE Joost- BEL19731111- IND.
 
12 SMETS Filip - BEL19730323 - IND.
 
13 HEREMANS Gino - BEL19751012 - IND.
 
14 ENGELEN Nico - BEL19760112 - IND.
 
15 VERMAELEN Maaten - BEL19770730 - IND.
 
DNF VANVELTHOVEN Alain - BEL19741008 - IND.
 
DNF LAUWERS Philippe - BEL19600116 - IND.
 
DNF PEETERS Johan - BEL19721028 - IND.
 
DNF DAVIES Christophe - BEL19580704- IND.
 
DNF BRAMS Joris - BEL19721028 - IND.
 
DNF COCHET KURT - BEL19730604 - IND.
 
DNF VANDE VOORDE Rudy - BEL19700529 - IND.
 
DNF YEARSLEY Simon - GBR19651210 - IND.
 
 
 
 
 

Wedstrijduitslag Juniores:

Juniores - 96 km.- 660 EUR - Bijkomende prijzen 300 EUR - I: Café Vredezaal, Kruisstraat 44, 3078 Everberg (027596965). - U: 11:45/12:45/13:00 - K: Café Vredezaal, Kruisstraat 44, 3078 Everberg - Contact: Peter Sommereyns, Vinkenlaan 28, 3078 Everberg (Tel.: 0495542444) (wtcoa@telenet.be) - Extra info: 15 x 5,8 km - Website: www.wtcoa.be
 
# deelnemers: 23 - # opgevers: 2 - Afstand: 87.0 km -Tijd: 2:08´24" - Gem. snelheid: 38.75 km/h
 
01 HARTLEY Theo- IDENTITY RACING - GBR19990113 - JUNIOR - 2H08´24"

02 GREENHALGH George - IDENTITY RACING - GBR19990320 - JUNIOR - z.t.
 
03 DONDERS Joost- SPORT EN STEUN LEOPOLDSBURG - BEL19990918 - JUNIOR - 2H08'58" +0'34"
 
04 CAMPS Jelle - ACROG - BALEN BC - BEL19990405 - JUNIOR - 2H12'52" +4'28"
 
05 GALICIA Seppe - CYCLING TEAM VIVE LE VELO VZW DIEGEM - BEL19991020 - JUNIOR - z.t.
 
06 HILLEN Michiel - ACROG - BALEN BC - BEL19990629 - JUNIOR - z.t.
 
07 CALLUM Anderson - DIJLESPURTERS - GBR19991218 - JUNIOR - z.t.
 
08 COLEMAN Zak - PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM - GBR19990115 - JUNIOR - z.t.
 
09 HASSERT Sven - WV DE JONGE RENNER - NED20000108 - JUNIOR - z.t
 
10 VANOOSTERWYCK Sven - HEIST CYCLING TEAM - BEL20000420 - JUNIOR - z.t.
 
11 HEREMANS Aron - WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN - BEL19990223 - JUNIOR - 2H12'58" +4'34"
 
12 PLATTEEUW ROBBE - CYCLING TEAM VIVE LE VELO VZW DIEGEM - BEL19990809 - JUNIOR - 2H18'05" +9'41"
 
13 DE MEYER YARNE - IKO-BEOBANK - BEL19990914 - JUNIOR - z.t.
 
14 BRUSSELEERS Kiano - CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM - BEL20001231 - JUNIOR - z.t.
 
15HEMELINGS Dries - ROYAL CUREGHEM SPORTIEF - BEL19990205 - JUNIOR - z.t.
 
16 BARBAIX Dries - LENSWORLD CYCLING TEAM - BEL20001013 - JUNIOR - z.t.
 
17 CRIJNS Michiel - OMC MTB CLUB OPOETEREN - BEL20000301 - JUNIOR - z.t.
 
18 VERLINDEN Robbert- CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM - BEL19991109 - JUNIOR - z.t.
 
19 DEBROUX Jérôme - YOUNG CYCLING TALENT D&D - BEL19991119 - JUNIOR - z.t.
 
20 COURT Arno - SPORT EN STEUN LEOPOLDSBURG - BEL19991221 - JUNIOR - z.t.
 
21 DELANGHE Niels - SPORT EN STEUN LEOPOLDSBURG - CC CHEVIGNY - BEL19990114 - JUNIOR - 2H19'05" +11'07"
 
DNF TORTOLANI Adrien - UC SERAING -VOO - BEL19991220 - JUNIOR
 
DNF CHRISTIAENS Régis - VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES -CC CHEVIGNY - BEL20001220 - JUNIOR


Affiche 2017: