4de Grote Prijs MINI Van Avondt [27-08-16]
 
Pictures:  PART I PART II




 
 

   
Wedstrijduitslag Gentlemen:

Gentlemen - Afwachtingswedstrijd 60 km. Voorinschrijvingen: Peter Sommereyns, Vinkenlaan 28, 3078 Everberg (0495542444). - I: Café Vredezaal, Kruisstraat 44, 3078 Everberg (027596965). - U: 11:45/12:45/13:00 - K: Café Vredezaal, Kruisstraat 44, 3078 Everberg - Contact: Peter Sommereyns, Vinkenlaan 28, 3078 Everberg (Tel.: 0495542444) (wtcoa@telenet.be) - Extra info: 12 x 5 km - Website: www.wtcoa.be
 
# deelnemers: 61 - # opgevers: 16 - Afstand: 60.0 km -Tijd: 1:23´10" - Gem. snelheid: 43,29 km/h
         
01  ROYER Jochem - BEL19950905 - IND.
 
02  NEYENS Peter - BEL19860510 - IND.
 
03  BERTOTTO Marco  - BEL19790626 -  IND. 
 
04  GOOSSENS QUENTIN  - BEL19911114 - IND.
 
05  GALICIA Wannes- BEL19950801 - IND.
 
06  VAN KERCKHOVEN Koen  - BEL19831121- IND.
 
07  VAN HOVELS Gert - BEL19801104 - IND.
 
08  VEULEMANS Christophe - BEL19830719 - IND.
 
09  VAN PASSEL Borsi - BEL19860429 -  IND.
 
10  CHEVALIER Vincent  - BEL19820828 - IND.
 
11  BEYOUS Wim - BEL19791120 - IND.
 
12  CLAES Jorg - BEL19850928 - IND.
 
13  VAN MINSEL Yari - BEL19961001 - IND.
 
14  DE JONGHE Frederick  - BEL19840621 - IND.
 
15  BLOCKMANS Bart  - BEL19870927- IND.
 
16  SCHMELCHER Nick - BEL19900703 - IND.
 
17  PANIS Jeroen  - BEL19841025 - IND.
 
18  HEYMANS Stijn - BEL19890803 - IND.
 
19  DE PAUW Steven  - BEL19840521 - IND.
 
20  VERBIST Gillis - BEL19960217 - IND.
 
21  VAN VLASSELAER Jurgen  - BEL1970110 - IND.
 
22  VERCAMMEN Bert - BEL19830821 - IND.
 
23  MOMMAERTS Ward - BEL19910913 -  IND.
 
24  ARNOUTS Tom - BEL19820218 - IND.
 
25  VERHEYEN Kris  - BEL19820501- IND.
 
26  MOMBAERTS Sven  - BEL19850216 - IND.
 
27  HACOUR Joris - BEL19831115 - IND.
 
28  ECKELS Peter  - BEL19800311 - IND.
 
29  PAESEN Robrecht - BEL19880909 - IND.
 
30  WOUTERS Anton - BEL19830114 - IND.
 
31  VAN TILT Nils  - BEL19880909 - IND.
 
32  MALFLIET Sam - BEL19861230 - IND.
 
33  RASSAERTS Frederik - BEL19851124 - IND.
 
34  BULLENS Michael- BEL19860731 - IND.
 
35 VAN NICIL Bram- BEL19820629 - IND.
 
36  FEYOENS Michel - BEL19671230 - IND.
 
37  WILLEMS Danny - BEL19691215 - IND.
 
38  EULAERTS Patrick - BEL19740830 - IND.
 
39  VERMOTE Patrick - BEL19690402 - IND.
        
40  MEERTEN Remko - BEL19760221 - IND.
        
41  MAEGN Jan - BEL19640515 - IND.      
 
42  VANOVERBEKE Joost - BEL19731111 - IND.      
 
43  ENGELEN Nico- BEL19760112 - IND.
        
44  PEETERS Jan  - BEL19670118 - IND.
       
45  BUCOVAZ Alain - BEL19671124 - IND.       
 
DNF  PEETERS Dries - BEL19861201 - IND
         
DNF  MORTIER Peter - BEL19820628 - IND
         
DNF  DE CORTE Vincent - BEL19770704 - IND
 
DNF  BEDDELEEM Wim - BEL19780801- IND
 
DNF  SCUTENAIRE Jurgen - BEL19831005 - IND
 
DNF  WOUTERS Jonas - BEL19880124 - IND
 
DNF  VAMMEDEGAZ Bart - BEL19821027 - IND
 
DNF  HEYMANS Seppe - BEL19820810 - IND
 
DNF  GENIE Wiet - BEL19780816 - IND       
 
DNF  FAVEERE Charles - BEL19790428 - IND
 
DNF  PEETERS Johan- BEL19721028 - IND
 
DNF  DE GROM Christophe - BEL19760704 - IND
 
DNF  CLAES Benny - BEL19730104 - IND
 
DNF  VAN MINSEL Yves - BEL19680209 - IND
         
DNF  DE BOITSELIER Geert - BEL19620212 - IND
 
DNF  VAN ACHTER Henri - BEL19440831 - IND 
 
 

Wedstrijduitslag Juniores:

Juniores - 96 km.- 660 EUR - Bijkomende prijzen 50 EUR - I: Café Vredezaal, Kruisstraat 44, 3078 Everberg (027596965). - U: 11:45/12:45/13:00 - K: Café Vredezaal, Kruisstraat 44, 3078 Everberg - Contact: Peter Sommereyns, Vinkenlaan 28, 3078 Everberg (Tel.: 0495542444) (wtcoa@telenet.be) - Extra info: 14 x 6.8 km - Website: www.wtcoa.be
 
# deelnemers: 43 - # opgevers: 5 - Afstand: 96.0 km -Tijd: 2:08´00" - Gem. snelheid: 44.31 km/h
 
01  VERBEKEN Dave - CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM - BEL19980428 - JUNIOR - 2H08´50"

02  BAUTERS Reno - ACROG - BALEN BC - BEL19980904 - JUNIOR - 2H09'10" +0'20"
 
03  BIERKENS Tim - RUDYCO CYCLING TEAM - NED19991109 - JUNIOR - 2H09'13" +0'23"
 
04  OREEL Lars - VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM - NED19990810 - JUNIOR - 2H09'19" +0'29"
 
05  RIETJENS Sander - ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW - BEL19980418 - JUNIOR - z.t.
 
06  VAN DEN HAUTE Bram - CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM - BEL19990928 - JUNIOR - z.t.
 
07  VERBIST Alexander - CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM. - BEL19990915 - JUNIOR - z.t.
 
08  KAESEMANS Jasper - ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW - BEL19990103 - JUNIOR - z.t.
 
09  RENARD Simon - UC SERAING -VOO - BEL19980526 - JUNIOR - z.t
 
10  VAN ROY Arne - CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM - BEL19990903 - JUNIOR - z.t.
 
11  CLAES Stef  - DAVO CYCLING TEAM - BEL19981229 - JUNIOR -  z.t.
 
12  MOL Wesley - ACROG-BALEN BC - NED19990225 - JUNIOR - z.t.
 
13  DE GROODT Jordy  - VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM - BEL19980816 - JUNIOR - z.t.
 
14  VANHAMME Kevin - CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM - BEL19981028 - JUNIOR - z.t.
 
15  DALEMANS Geoffrey - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN VZW - BEL119991204 - JUNIOR - z.t.
 
16  ROMBOUTS Seppe - ACROG - BALEN BC - BEL19980514 - JUNIOR - z.t.
 
17  DEVRIES Jan - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELAERE VZW - BEL19980608 - JUNIOR - z.t.
 
18  WOUTERS Rick - WSC HAND IN HAND BAAL - BEL19990402 - JUNIOR - z.t.
 
19  PAULUS Aaron - YOUNG CYCLING TALENT D&D - BEL19980908 - JUNIOR - z.t.
 
20  PIRA Senna  - CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM - BEL19981214 - JUNIOR - z.t.
 
21  DE LIE Axel - VERANDAS WILLEMS - CRABBE TITURES -  CC CHEVIGNY - BEL19990427 - JUNIOR - z.t.
 
22  GALICIA Seppe - CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM  - BEL19991020 - JUNIOR - z.t.
 
23  VERHEIJEN Geert - RUDYCO CYCLING TEAM - NED19991214 - JUNIOR - z.t.
 
24  PLATTEEUW Robbe - INTRASYS NODRUGS MTB DREAMTEAM - BEL19990809 - JUNIOR - z.t.
 
25  PESSEMIER Tom - TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK. - BEL19990809 - JUNIOR - 2H10'55" +2'05"
 
26  VAN LYSEBETH Mathias - ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW - BEL19980120 - JUNIOR - z.t.
 
27  MEULEMEESTER RUBEN  - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELAERE - BEL19980120 - JUNIOR - z.t.
 
28  MOONS Rik - CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM - BEL19981127 - JUNIOR -  z.t.
 
29  VANHECKE Robin - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELAERE - BEL19980305 - JUNIOR - z.t.
 
30  GREGOIRE Simon - VERANDAS WILLEMS - CRABBE TITURES -  CC CHEVIGNY - BEL19980518 - JUNIOR  - z.t.
 
31  LEMBRECHTS Wannes - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. - BEL19991110- JUNIOR  - z.t.
 
32  VERLINDEN Robert - CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM - ISR19991109 - JUNIOR - z.t.
 
33  VANDENBROECK Yarno - CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM - BEL19981123- JUNIOR - 2H11'20" +2'30"
 
34  VAN DEN OETELAAR Steven - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG - BEL19990511 - JUNIOR - z.t.
 
35  JAMAR Yann - LOTTO-VC ARDENNES - BEL19990511 - JUNIOR - z.t.
 
36  DECKERS Pieter - INDIVIDUEEL - BEL19980504 - JUNIOR - z.t.
 
37  UALGASI Bram - CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM - BEL19980717 - JUNIOR - 2H11'35" +2'45"
 
38  VANHAUWERMEIREN Michiel - VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM - BEL19980717 - JUNIOR -  2H12'45" +3'55"
 
DNF  VAN DER SANDE Rick  - TEL & CO CYCLING TEAM - BEL19980205- JUNIOR
 
DNF  VAN DE VELDE Guillaume - ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW - BEL1998112 - JUNIOR
 
DNF  STRAKSYS Svajunas  - KLAPEIDA"VIESULA"SC-DSK"PAJURIS - LTU19980515- JUNIOR
 
DNF  BELLEFROID Jean-Charles  - BAIKONONTOUR TEAM NATACHA B.M. - BEL19990426 - JUNIOR
 
DNF  VAN TRICHT Stan - LOTTO OLYMPIA TIENEN- BEL19990920 -  JUNIOR
 

Affiche 2016: 

N.E.D. Trofee 2016:

 

 

Vier Brabantse Wielerclubs bundelen hun krachten en zorgen samen voor de tweede editie van de Midden-Brabant NED-Trofee, een klassement over 4 wegwedstrijden voor junioren, die in Nederokkerzeel, Wezembeek-Oppem, Everberg en Diegem zullen plaatsvinden.

Dit zorgt voor een extra prijzenpot ter waarde van 1.200€, deze zal verdeeld worden over de 15 best geklasseerde renners.

De wielerclub KSC Sprint vzw Wezembeek-Oppem viert dit jaar hun 60 jarige bestaan en stond erop om zich aan te sluiten bij het Brabantse wielerinitiatief voor jonge renners. Eddy Clais (voorzitter en penningmeester) en zijn rechterhand Louis Vogels (ondervoorzitter) doen zelfs nog een extra duit in het zakje! Voor de best geklassseerde renner, gedomicilieerd in één van de 4 inrichtende gemeentes reiken zij nog een extra trofee en premie ter waarde van 100€ uit.

Met de extra inspanning die de organisatoren leveren, hopen ze op meer motivatie en opkomst van de jonge renners. Het zou hun een extra hart onder de riem steken en een teken zijn van appreciatie en waardering. Het is niet meer zo vanzelfsprekend om dergelijk initiatieven geregeld te krijgen en om beroep te kunnen doen op talrijke vrijwilligers die dit alles nog mogelijk maken.

Dus renners die starten in 3 van de 4 wielerwedstrijden zullen in aanmerking komen voor het eindklassement en kunnen zo zorgen voor  een extra spaarcentje.

De eerste 20 renners in de uitslag krijgen punten, wie na de koers in Diegem het meest aantal punten achter zijn naam verzameld heeft, wint het eindklassement.

De drijvende krachten achter dit sportief wieler gebeuren zijn Hilaire Van Hove  en Ben Impanis van de Wielervrienden Kampenhout, Louis Vogels van Ksc sprint vzw Wezembeek-Oppem, Peter Sommereyns en Bjorn Van Tilt van WTC OA Everberg  en Yves Vandenbroeck en Paul Van Craen van CT Vive le Vélo uit Diegem. Stuk voor stuk mensen die de wielersport en de opkomende jonge atleten een warm hart toedragen.

In Nederokkerzeel zal de wedstrijd doorgaan op woensdag 10 augustus, vervolgens is Wezembeek-Oppem aan de beurt op zondag 14 augustus, daarna Everberg op zaterdag 27 augustus en als afsluiter hebben we de koers in Diegem op zaterdag 10 september. 

 
 

Reglement NED-Trofee 2016

  1. Starten in de 3 van de 4 wielerwedstrijden.

  2. De eerste 20 renners in de uitslag krijgen punten.(zie puntenverdeling onder)

  3. Bij gelijke punten zal de beste uitslag doorslag gevend zijn.

  4. In geval van betwisting hebben de organisatoren het laatste woord.

  5. Verdeling van het prijzengeld (zie onder)  + trofee voor de eindwinnaar

  6. De uitreiking van het prijzengeld en de huldiging van de winnaar van de NED Trofee 2016 zal plaatsvinden na de uitbetaling door de wielerbond van de koers te Diegem.

  7. Enkel de renners die aanwezig zijn op de uitreiking zullen in aanmerking komen voor de ontvangst van hun extra verdiende prijzengeld. 

Puntenverdeling
 1e - 25 punten 
2e - 20 punten
3e - 18 punten
4e - 17 punten
5e - 16 punten
6e - 15 punten
7e - 14 punten
8e - 13 punten
9e - 12 punten
10e - 11 punten
11e - 10 punten
12e - 9 punten
13e - 8 punten
14e - 7 punten
15e - 6 punten
16e - 5 punten
17e - 4 punten
18e - 3 punten
19e - 2 punten
  20e - 1 punt
  

 

Premieverdeling
1e - 250€ + trofee
2e - 150€
3e - 125€
4e - 100€
5e - 90€
6e - 80€
7e - 70€
8e - 60€
9e - 45€
10e - 40€
11e - 30€
12e - 30€
13e - 30€
14e - 30€
15e - 30€
        

 
Eindklassement NED-Trofee 2016 na 4 wedstrijden: 

 
01  VERBIST Alexander - CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM - BEL19990915 - 50 PUNTEN
 
02  VERBEKEN Dave - CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM - BEL19980428 - 45 PUNTEN
 
03  ADOMAITIS Rojus - KLAIPEDA - LTU19981123 - 45 PUNTEN
 
04  VAN DEN HAUTE Bram - CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM - BEL19990928 - 43 PUNTEN
 
05  BAUDE Arthur - VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY - BEL19980107 - 40 PUNTEN
 
06  OREEL Lars - VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM - NED19990810 - 38 PUNTEN
 
07  UALGASI Bram - CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM - BEL19980717 - 34 PUNTEN
   
08  KAESEMANS Jasper - ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW - BEL19990103 - 30 PUNTEN 
 
09  BIERKENS Tim - RUDYCO CYCLING TEAM - NED19991109 -  24 PUNTEN
 
10  DE VRIES Jan - CT KEUKENS BUYSSE KNESSELAERE - BEL19980608 - 20 PUNTEN

11  WOUTERS Rick - WSC HAND IN HAND BAAL - BEL19990402 - 14 PUNTEN
   
12  VAN DE VELDE Guillaume - ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW - BEL19981125 - 12 PUNTEN 
 
13  VERHEIJEN Geert - RUDYCO CYCLING TEAM - NED19991125 - 11 PUNTEN
 
14  GALICIA Seppe - CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM - BEL19991020 - 10 PUNTEN
 
15  DALEMANS Geoffroy - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. - BEL19991204 - 9 PUNTEN