3de Grote Prijs MINI Van Avondt [29-08-15]

Pictures: PART I PART II


 Wedstrijduitslag Gentlemen:

Gentlemen - Afwachtingswedstrijd 60 km. Voorinschrijvingen: Peter Sommereyns, Vinkenlaan 28, 3078 Everberg (0495542444). - I: Café Vredezaal, Kruisstraat 44, 3078 Everberg (027596965). - U: 11:45/12:45/13:00 - K: Café Vredezaal, Kruisstraat 44, 3078 Everberg - Contact: Peter Sommereyns, Vinkenlaan 28, 3078 Everberg (Tel.: 0495542444) (wtcoa@telenet.be) - Extra info: 12 x 5 km - Website: www.wtcoa.be
 
# deelnemers: 68 - # opgevers: 28 - Afstand: 60.0 km -Tijd: 1:20´00" - Gem. snelheid: 41,22 km/h
 
- 40 JAAR
         
01  VERBRUGGEN Pepijn - BEL19790107 - IND.
 
02  FAVEERE Charles - BEL19790428 - IND.
 
03  GROSEMANS Franky  - BEL19761020 -  IND. 
 
04 ROSSEELS Joram  - BEL19860402 - IND.
 
05  VAN GENECHTEN Steff  - BEL19941228 - IND.
 
06  PORCO Fabio  - BEL19861117 - IND.
 
07  GALICIA Wannes - BEL19950801 - IND.
 
08  ROYER Jochem  - BEL19950905 - IND.
 
09  THYS Bart - BEL19760308 -  IND.
 
10  KEYAERT Niels  - BEL19921012 - IND.
 
11  BERTOTTO Marco  - BEL19790626 - IND.
 
12  ENCKELS Peter - BEL9800311 - IND.
 
13  BEYENS Wim  - BEL19791120 - IND.
 
14  VAN NECK Bram  - BEL19820629 - IND.
 
15  MOMBAERTS Sven  - BEL19840216 - IND.
 
16  HACOUR Joris  - BEL19831115 - IND.
 
17  HEYMANS Stijn  - BEL19890803 - IND.
 
18 VAN VLASSELAER Jurgen - BEL19770110 - IND.
 
19  WOUTERS Tim  - BEL19781003 - IND.
 
20  PORCO Carlo - BEL19820703 - IND.
 
21  MEERTEN Remko  - BEL19760221 - IND.
 
22  JADOUC Chris - BEL19790612 - IND.
 
23  WOUTERS Ive - BEL19831208 -  IND.
 
24  CLAES Jorg  - BEL19850928 - IND.
 
25  MALFLIET Sam  - BEL19861230 - IND.
 
26  HEYMANS Bram  - BEL19800111 - IND.
 
27  DE CORTE Vincent - BEL19770704 - IND.
 
28  VAN DEN BOSSCHE Piet  - BEL19770211 - IND.
 
29  CRISPEYN Peter - BEL19800204 - IND.
 
30  RIJNDERS Jeren - BEL19771221 - IND.
 
31  SAMAN Frederik  - BEL19860703 - IND.
 
DNF  FOUQUAET Tom - BEL19790420 - IND.
 
DNF  VERCAMMEN Bert - BEL19830821 - IND.
 
DNF  DE BRAECKELEER Johan- BEL19760308 - IND.
 
DNF BULLENS Michael  - BEL19860731 - IND.
 
DNF  WILLEMS Filip  - BEL19880604 - IND.
 
DNF  SCUTENAIRE Jurgen - BEL19831005 - IND.
 
DNF  VAN HOOVELS Gert - BEL19801104 - IND.
 
DNF  BIRONT Dieter - BEL19761124 - IND.
        
DNF  HELEMAN Leon - NED19890704 - IND.
        
DNF  VERHELPEN Pieter-jan - BEL19920917 - IND.      
 
DNF  MORTIER Peter - BEL19820628 - IND.      
 
DNF  VAN TILT Nils - BEL19880509 - IND.
        
DNF  MOMMAERS Ward  - BEL19910913 - IND.
       
DNF  SCHEIR Marijn - BEL19891126 - IND.       
 
DNF  DERIJK Glen - BEL19890418 - IND
         
DNF  VERBESSELT Bjarne - BEL19961224 - IND
         
DNF  BEYNAERTS Yoeri - BEL19921207 - IND 
 
 
+ 40 JAAR 
 
01  VERMOTE Patrick - BEL19690402 - IND.
 
02  VERBESSELT Timo - BEL19710916 - IND.
 
03 LAHOU Rudy - BEL19660430- IND.
 
04  VLUYMANS Erik - BEL19670826 - IND.
 
05  MAEGH Jan - BEL19640515 - IND.
 
06  VERMEIR Eddy - BEL19630417 - IND.
 
07  GERMEYS Koen  - BEL19690818 - IND.
 
08  CLAES Benny - BEL19730104 - IND.
 
09  DE HAES Tony - BEL19710212 - IND.
 
DNF THIERIE Pedro - BEL19740909 - IND.
 
DNF  VAN BELLINGHEN Marc - BEL19640502 - IND.
 
DNF  BULENS Wim - BEL19711108 - IND.
 
DNF  SIMMY Peeters - BEL19721109 - IND.
 
DNF  BULENS Tom - BEL19750217 - IND.
 
DNF  VRIJDAG Serge - BEL19650622 - IND.
 
DNF  VAN GESTEL Frank - BEL19650507 - IND.
 
DNF  SMAEGE Koen - BEL19751205 - IND.
  
DNF  YARSLEY Simon - BEL19651210 - IND.
 
DNF  WILMOT David - BEL19651022 - IND.
 
DNF  PEETERS Johan  - BEL19721028 - IND.
 
 
 
 
 
 
 

 

Wedstrijduitslag Juniores:

Juniores - 96 km.- 660 EUR - Bijkomende prijzen 50 EUR - I: Café Vredezaal, Kruisstraat 44, 3078 Everberg (027596965). - U: 11:45/12:45/13:00 - K: Café Vredezaal, Kruisstraat 44, 3078 Everberg - Contact: Peter Sommereyns, Vinkenlaan 28, 3078 Everberg (Tel.: 0495542444) (wtcoa@telenet.be) - Extra info: 14 x 6.8 km - Website: www.wtcoa.be
 
# deelnemers: 53 - # opgevers: 8 - Afstand: 96.0 km -Tijd: 2:11´00" - Gem. snelheid: 43.19 km/h
 
01  OIEN Eric - SOUTHER CALIFORNIA VELO - USA19970115 - JUNIOR - 2H11´00

02  JEHIN Kevin - WSC HAND IN HAND BAAL- BEL19971018 - JUNIOR - z.t.
 
03  REYNOLDS Ethan  - HOT TUBES DEVELOPMENT CYCLING TEAM - USA19970510 - JUNIOR - z.t.
 
04  VANDENBROECK Yarno - CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM - BEL19981123 - JUNIOR - z.t.
 
05  LOENDERS Glenn - DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN - BEL19970309 - JUNIOR - z.t.
 
06  SCHOEVAERS Ward - WSC HAND IN HAND BAAL - BEL19970829 - JUNIOR - z.t
 
07  LEMBRECHTS Toon - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. - BEL19970312 - JUNIOR - 2H12´05"+1´05"
 
08  VAN DEN ABBEELE Stijn - WK NOORD-WEST-BRABANT - BEL19970509 - JUNIOR - 2H12´08"+1´08"
 
09  LEFEBER Mathias  - SPORT EN MOEDIG GENK - BEL19981022 - JUNIOR - z.t
 
10  VAN HAMME Kevin - CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM - BEL19981028 - JUNIOR - 2H12´15"+1´15"
 
11  VANDERVEKEN Yoran  - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. - BEL19970516 - JUNIOR - 2H13´55" +2´55"
 
12  VAN DE WILLE Nick - ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW - JUNIOR - z.t"
 
13  UALGASI Bram  - CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM - BEL19980717 - JUNIOR - z.t"
 
14  VASTMANS Dries - ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW - BEL19970125 - JUNIOR - z.t"
 
15  ITAMAR Einhorn - TEAM CT CHVIGNY - ISR19970920 - JUNIOR - z.t"
 
16  VERBEECK Sven - GOEMAN SCOTT CYCLING - BEL19980318 - JUNIOR - z.t"
 
17  DEHERDER Stijn  - CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM - BEL19970227 - JUNIOR - z.t"
 
18  CORNET Olivier  - UC SERAING - VOO - BEL19970921 - JUNIOR - z.t"
 
19  BADA Florian - LOTTO-VC ARDENNES - BEL19970513 - JUNIOR - z.t"
 
20  AKKERMANS Lars  - YOUNG CYCLING TEAM VZW - NED19971207 - JUNIOR - z.t"
 
21  GERITS Senne - KON. BALEN B.C. V.Z.W - BEL19980812 - JUNIOR - z.t"
 
22  DE JAEGER Nick - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW. - BEL19971018 - JUNIOR - z.t"
 
23  LEFEBER Cédric  - SPORT EN MOEDIG GENK - BEL19970115 - JUNIOR - z.t"
 
24  ULENS Lennert - LOTTO OLYMPIA TIENEN - BEL19981119 - JUNIOR - z.t"
 
25  DELBAEN Michael - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. - BEL19980620 - JUNIOR - z.t"
 
26  MOR Omer - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY - ISR19970613 - JUNIOR - z.t"
 
27  VERBEKEN Dave  - CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM - BEL19980428 - JUNIOR - z.t"
 
28  MADDUX Jack - HOT TUBES - USA19970428 - JUNIOR -  z.t"
 
29  FIERENS Wietse - VZW DE DEMERSPURTERS - BEL19971009 - JUNIOR - z.t"
 
30  POLSPOEL Jonas  - WK NOORD-WEST-BRABANT - BEL19971114 - JUNIOR  - z.t"
 
31  HEYE Alan - UC SERAING - VOO - BEL19980129 - JUNIOR  - z.t"
 
32  BEAR Ido  - TEAM VERANDA WILLEMS CC CHEVIGNY. - ISR19970729 - JUNIOR - z.t.
 
33  LOOMANS Gertjan - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW- BEL19970806- JUNIOR - z.t.
 
34  PITSCHON Gilles  - VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY - BEL19980130 - JUNIOR - z.t.
 
35  VERLINDEN Jordy  - VZW DE DEMERSPURTERS. - BEL19970120 - JUNIOR - z.t.
 
36  VERSTREPEN Arno - CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM - BEL19981027 - JUNIOR
 
37  STAS Jasper - ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW- BEL19970424 - JUNIOR
 
38  MICHIELSEN-STEVENS Brent - DCM CYCLING TEAM - BEL19970610 - JUNIOR
 
39  PIRA Senna  - CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM. - BEL19980127 - JUNIOR
 
40  HEINDERSON Maths - SPORT EN MOEDIG GENK - BEL19970516 - JUNIOR
 
41  STAAL Luuk  - NED19970207- JUNIOR
 
42  BOLLÉ Maxim  - DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN - BEL19970423 - JUNIOR
 
43  VELT Marijn - MONKEY TOWN CYCLING TEAM - NED19980406 -  JUNIOR
 
44  ROOSEN Glenn - KON. BALEN B.C. V.Z.W. -  BEL19970724  - JUNIOR
 
45  BROWN Jonathan  - HOT TUBES DEVELOPMENT CYCLING TEAM - USA19970420 - JUNIOR - 2H14´30" +3´30"
 
DNF  BOSKERS Dennis  - STORMVOGELS VEENDAM - NED19971231 - JUNIOR
 
DNF  KUIK Mathijs - STORMVOGELS VEENDAM - NED199808096 - JUNIOR
 
DNF  VERSPECHT Yoshi - KON. BALEN B.C. V.Z.W. - BEL19971108 - JUNIOR
 
DNF CARPENTIER Didier - LOTTO OLYMPIA TIENEN - BEL19980703 - JUNIOR
 
DNF  PAESEN Nick - SPORT EN MOEDIG GENK - BEL19981031 - JUNIOR
 
DNF  KOHL Colin - UC SERAING - VOO - BEL19981230 - JUNIOR
 
DNF  VAN STEENWINKEL Han  - WK NOORD-WEST-BRABANT - BEL19971020 - JUNIOR
 
DNF  PAULUS Aaron- VZW DE DEMERSPURTERS - BEL19980908 - JUNIOR
 
 
Affiche 2015: