2de Grote Prijs MINI Van Avondt [30-08-14]
 
Pictures: PART I 
 
 


Wedstrijduitslag Gentlemen:

Gentlemen - Afwachtingswedstrijd 60 km. Voorinschrijvingen: Peter Sommereyns, Vinkenlaan 28, 3078 Everberg (0495542444). - I: Café Vredezaal, Kruisstraat 44, 3078 Everberg (027596965). - U: 11:45/12:45/13:00 - K: Café Vredezaal, Kruisstraat 44, 3078 Everberg - Contact: Peter Sommereyns, Vinkenlaan 28, 3078 Everberg (Tel.: 0495542444) (wtcoa@telenet.be) - Extra info: 12 x 5 km - Website: www.wtcoa.be
 
# deelnemers: 49 - # opgevers: 6 - Afstand: 60.0 km -Tijd: 1:26´22" - Gem. snelheid: 41.68 km/h
 
- 40 JAAR
 
01  CRISPEYN Pieter - BEL19800204 - IND.
 
02  FAVEERE Charles - BEL19790428 - IND.
 
03  VAN TILT Nils - BEL19880509 -  IND. 
 
04 AERTS Davy - BEL19820511 - IND.
 
05  SCHUYTEN Christophe - BEL19780211 - IND.
 
06  BERTOTTO Marco - BEL19790626 - IND.
 
07  BEYENS Wim - BEL00001979 - IND.
 
08  VAN OSSELAER Tommy - BEL19791215 - IND.
 
09  VERBRUGGEN PEPIJN - BEL19790107 -  IND.
 
10  GERMEYS Koen - BEL19690818 - IND.
 
11  VANNECK Bram - BEL1982 - IND.
 
12  CHEVALIER Vincent - BEL19820828 - IND.
 
13  BEULLENS Dirk - BEL19740804 - IND.
 
14  CLYNEN Kris - BEL1978 - IND.
 
15  HACOUR Joris - BEL19831115 - IND.
 
16  WILS Tim - BEL19780922 - IND.
 
17  ROOD Robert - NED19890505 - IND.
 
18 DE MEESTER Arne- BEL19810922 - IND.
 
19  ROSSELS Joram - BEL19860402 - IND.
 
20  ROWIES Karel - BEL19860808 - IND.
 
21  ISEMBORGHS Kristof - BEL19780508 - IND.
 
22  VAN HERCK Arjen - BEL19900401 - IND.
 
23  MEERTEN Remko - BEL19760221 -  IND.
 
24  DICKMANS Steven - BEL19820321 - IND.
 
25  VAN CUTSEM Maarten - BEL19800307 - IND.
 
26  SAITENOIRE Jurgen - BEL19831005 - IND.
 
27  FONTAINE Max - BEL19821017 - IND.
 
28  DERYK Glen - BEL19890418 - IND.
 
29  VANDERVORST Edwin - BEL19870117 - IND.
 
30  PIZZIRI David - BEL19801023 - IND.
 
DNF  BEDDEKEM Wim - BEL1978 - IND.
 
DNF  DE CROOCK Maarten - BEL19880117 - IND.
 
DNF  BIRONT Dieter - BEL19761124 - IND.
 
DNF  THYS Bart - BEL19760308 - IND.
 
DNF DOMS Timo - BEL19820502 - IND.
 
DNF  HENDRICKX Alexander - BEL19930113 - IND.
 
+ 40 JAAR
 
01  VERMOTE Patrick - BEL19690402 - IND.
 
02  HELSEN Gunther - BEL19720302 - IND.
 
03 VERBESSELT Timo - BEL19710916 - IND.
 
04  PAUWELS Tom - BEL19710616 - IND.
 
05  MAEGH Jan - BEL19640515 - IND.
 
06  WILLEMS Danny - BEL19691215 - IND.
 
07  YEARSLEY Simon - BEL19651210 - IND.
 
08  BOLLEN Patrick - BEL19650419 - IND.
 
09  CHARETIER Eddy - BEL19671010 - IND.
 
10 COOMAN Bart - BEL19700108 - IND.
 
11  PEETERS Johan - BEL19721028 - IND.
 
12  VANDERMOSTEN Charles - BEL19561204 - IND.
 
13  WILMOT David - BEL19651022 - IND.
 
 


Wedstrijduitslag Juniores:

Juniores - 96 km.- 660 EUR - Bijkomende prijzen 50 EUR - I: Café Vredezaal, Kruisstraat 44, 3078 Everberg (027596965). - U: 11:45/12:45/13:00 - K: Café Vredezaal, Kruisstraat 44, 3078 Everberg - Contact: Peter Sommereyns, Vinkenlaan 28, 3078 Everberg (Tel.: 0495542444) (wtcoa@telenet.be) - Extra info: 14 x 6.8 km - Website: www.wtcoa.be
 
# deelnemers: 60 - # opgevers: 25 - Afstand: 96.0 km -Tijd: 2:12´29" - Gem. snelheid: 43.02 km/h
 
01  DUFOUR Warre - DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN - BEL19961202 - JUNIOR - 2:12´29"

02  BRIESEN Brent - DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN - BEL19960708 - JUNIOR - z.t.
 
03  MENTEN Milan - DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN - BEL19961031 - JUNIOR - z.t.
 
04  PAASSCHENS Mathijs - LOTTO OLYMPIA TIENEN - NED19960318 - JUNIOR - 2H13´01"+0´32"
 
05  VERHAEGEN Tom - LOTTO OLYMPIA TIENEN - BEL19961217 - JUNIOR - 2H13´03"+0´34"
 
06  PERSOON Wouter - AVIA CRABBE CYCLING TEAM - BEL19960828 - JUNIOR - z.t
 
07  CASTELLANO Nicolas - TEAM NCCF - USA19970227 - JUNIOR - 2H13´13"+0´44"
 
08  CARTER Thomas - NZL19970602 - JUNIOR - 2H13´18"+0´49"
 
09  TOELEN Alex - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG - BEL19961105 - JUNIOR - z.t
 
10  VANDERHEYDEN Jens - HAGELAND CYCLING TEAM - BEL19960914 - JUNIOR - z.t
 
11  VERBIST Gilles - VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF - BEL19960217 - JUNIOR - 2H13´36" +1´07"
 
12  CLAYTON Stone - OCTANE - USA19970806 - JUNIOR - z.t"
 
13  PARDON Ward - VZW DE DEMERSPURTERS - BEL19960528 - JUNIOR - z.t"
 
14  MICHIELS Sander - WSC HAND IN HAND BAAL - BEL19960711 - JUNIOR - z.t"
 
15  VANDERMEER Laurens - DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN - BEL19970312 - JUNIOR - z.t"
 
16  VANDERVEKEN Yoran - KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK - BEL19970516 - JUNIOR - z.t"
 
17  VERLINDEN Jordy - VZW DE DEMERSPURTERS - BEL19970120 - JUNIOR - z.t"
 
18  DERVEAUX NIELS - INTRASYS MTB DREAMTEAM - BEL19970317 - JUNIOR - z.t"
 
19  ANDRIEU Maxim - VZW DE DEMERSPURTERS - BEL19970417 - JUNIOR - z.t"
 
20  BADA Florian - LOTTO-VC ARDENNES - BEL19970513 - JUNIOR - z.t"
 
21  MOONS Olivier - VZW DE DEMERSPURTERS - BEL19971114 - JUNIOR - z.t"
 
22  MICHIELSEN Joran - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. - BEL19970312 - JUNIOR - z.t"
 
23  Lembrechts Toon - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. - BEL19970312 - JUNIOR - z.t"
 
24  Stas Jasper - ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW - BEL19970424 - JUNIOR - z.t"
 
25  Kloeck Dario - KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK - BEL19960625 - JUNIOR - z.t"
 
26  DE VISSCHER Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL - BEL19960923 - JUNIOR - z.t"
 
27  OIEN Eric - MONSTERMEDIA RACING TEAM - USA19970115 - JUNIOR - z.t"
 
28  ROEBBEN Michiel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK - BEL19970404 - JUNIOR - 2H13´40" +1´11''
 
29  DONDERS Jelle - KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK - BEL19971017- JUNIOR - 2H14´14" +1´45''
 
30  GYSMANS Tibo - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. - BEL19960325 - JUNIOR - 2H14´28" +1´59"
 
31  BORMS Jorden - WK NOORD-WEST-BRABANT -BEL19960913 - JUNIOR - 2H16´39" +4´10"
 
32  Marien Jente - KON. BALEN B.C. V.Z.W. - BEL19970701 - JUNIOR - z.t.
 
33  MICHIELSEN-STEVENS Brent - DCM CYCLING TEAM - BEL19970610 - JUNIOR - z.t.
 
34  WOUTERS Beau - WSC HAND IN HAND BAAL - BEL19960319 - JUNIOR - z.t.
 
35  LIEKENS Thomas - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. - BEL19970123 - JUNIOR - z.t.
 
DNF  VAN NUFFELEN Glen - WSC HAND IN HAND BAAL - BEL19970215 - JUNIOR
 
DNF  ROBBERECHTS Thom - WSC HAND IN HAND BAAL - BEL19960915 - JUNIOR
 
DNF  VERBESSELT Bjarne - VZW DE DEMERSPURTERS - BEL19961224 - JUNIOR
 
DNF  VERSPECHT Yoshi - KON. BALEN B.C. V.Z.W. - BEL19971108 - JUNIOR
 
DNF  DAELEMANS Yannick - VZW DE DEMERSPURTERS - BEL19970516 - JUNIOR
 
DNF  BRULEZ Miqele - APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT - BEL19970919 - JUNIOR
 
DNF  VALVEKENS Jannes - LOTTO OLYMPIA TIENEN - BEL19971111 - JUNIOR
 
DNF  HOULMONT Matthias - AVIA CRABBE CYCLING TEAM - BEL19960611 - JUNIOR
 
DNF  MALEVEZ Jérémy - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL - BEL19960215 - JUNIOR
 
DNF  PIETERS Dieter - JONGE RAKKERS VOLLEZELE - BEL19960215 - JUNIOR
 
DNF  WIDAR Wesley - SPORT EN MOEDIG GENK - BEL19960125 - JUNIOR
 
DNF  PEETERS Arno -SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG - BEL19960716 - JUNIOR
 
DNF  FIERENS Witse - VZW DE DEMERSPURTERS - BEL19971009 - JUNIOR
 
DNF  HASPESLAGH Lander - VZW DE DEMERSPURTERS - JUNIOR
 
DNF  PAUWELS Sander - YOUNG CYCLING TEAM VZW - BEL19961230 - JUNIOR
 
DNF  SAMYN Kamiel - WK NOORD-WEST-BRABANT - BEL19970128 - JUNIOR
 
DNF  DEMONCEAU Amaury - LOTTO-VC ARDENNES - BEL19970822 - JUNIOR
 
DNF  SCHOL Bram- VZW DE DEMERSPURTERS - BEL19970820 - JUNIOR
 
DNF  LOENDERS Glenn - SPORT EN MOEDIG GENK - BEL19970309 - JUNIOR
 
DNF  JAMES Kendal - USA19970527 - JUNIOR
 
DNF  TOMMY Lucas - BEAR DEVELOPMENT TEAM - USA19970603 - JUNIOR
 
DNF  LE BLON Jarne- K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.- BEL19961112 - JUNIOR
 
DNF  DAMEN Marnicq - WSC HAND IN HAND BAAL - BEL19970708 - JUNIOR
 
DNF TURAR Assylkhan - KAZ19970810 - JUNIOR
 
DNF Usamov Islam - KAZ19970525 - JUNIOR
 
 
Affiche 2014: