1ste Grote Prijs MINI Van Avondt [31-08-13]
 
Pictures:  PART I + PART II + PART III + PART IV
    
 
 
 
 
 
 
 

Wedstrijduitslag Gentlemen:

Gentlemen - Afwachtingswedstrijd 60 km. Voorinschrijvingen: Peter Sommereyns, Vinkenlaan 28, 3078 Everberg (0495542444). - I: Café Vredezaal, Kruisstraat 44, 3078 Everberg (027596965). - U: 11:45/12:45/13:00 - K: Café Vredezaal, Kruisstraat 44, 3078 Everberg - Contact: Peter Sommereyns, Vinkenlaan 28, 3078 Everberg (Tel.: 0495542444) (wtcoa@telenet.be) - Extra info: 12 x 5 km - Website: www.wtcoa.be
 
# deelnemers: 85
 
- 40 JAAR
 
1  VERBRUGGEN Pepijn - IND.
 
2 VAN WIJK Erik - IND.
 
3 CRISPEYN Pieter - IND. 
 
4 CHEVALIER Vincent - IND.
 
5  FEUCHT Sigi - IND.
 
6  VANDERMAESEN Nick - IND.
 
7  BERTOTTO Marco - IND.
 
8  MARKEY Bram - IND.
 
9 BOLLEN STIJN - IND.
 
10 BIRONT DIETER - IND.
 
11  FAVEERE CHARLES - IND.
 
12 FEYAERTS Stefan - IND.
 
13 VERMEULEN Bram - IND.
 
14  JOURAND Tim - IND.
 
15 STAES Gert - IND.
 
16 WINNELINCKX Jonas - IND.
 
17 VAN WESEMAEL Johan - IND.
 
18 DEVRIES Jonas - IND.
 
19 VERVECKEN Anton - IND.
 
20  DECHAMPS Kenny - IND.
 
21  JADOUL Chris - IND.
 
22 HEYLEN Tom - IND.
 
23 VANOVERBEKE Joost - IND.
 
24 ARENA Lorenzo - IND.
 
25 VERPOORTEN Jarne - IND.
 
26 LECOCQ Michael - IND.
 
27 VERWIMP Davy - IND.
 
28  FONTAINE Maximilien - IND.
 
29 HEMELAERS Bertrand - IND.
 
30 VAN DUYSE Evert - IND.
 
31 VANSCHOREN David - IND.
 
32 VAN BELLE Koen - IND.
 
33 SCUTENARE Jurgen - IND.
 
34 SINTEBIN Christophe - IND.
 
35 COSTERMANS FREDERIK - IND.
 
36 WOUTERS Nicky - IND.
 
00 VAN HERCK Arjen - IND.
 
00 VAN ROEY Bart - IND.
 
00 RIJNDERS Jeroen - IND.
 
00 BUEDTS Joris - IND.
 
00 HACOUR Joris - IND.
 
00  LEMAITRE Loic - IND.
 
00  GILIS Steven - IND.
 
00  MAES Gunther - IND.
 
00  WOUTERS Tim - IND.
 
00  CEULEMANS Gert- IND.
 
00  DE BECKER David - IND.
 
00  BULENS Tom - IND.
 
00  CANNNOOT Johan - IND.
 
00  LUYTEN Sven - IND.
 
00  VAN DYCK Kevin - IND.
 
00  SMEYERS Hans - IND.
 
00  OOMS Tino - IND.
 
00  SMETS Peter - IND.
 
00  HAINE Joris - IND.
 
00  CLAES Willem - IND.
 
00  VANDERLINDEN Wim - IND.
 
+ 40 JAAR
 
1 VANGOEDSENHOVEN Mario - IND.
 
2  VERBESSELT Tino - IND.
 
3 VERMOTE Patrick - IND.
 
4 WILLEMS Dany - IND.
 
5 PAUWELS Tom - IND.
 
6 GERMEYS Koen - IND.
 
7 MAEGH Jan - IND.
 
8 'T KINDT Joachim - IND.
 
9 VAN STAPPEN Patrick - IND.
 
10 VRANKEN Robrecht - IND.
 
11 VAN HAUDENHUYSE Dirk - IND.
 
12 BAVIN John - IND.
 
13  VANDERBIST Peter - IND.
 
14  MEERT Wim - IND.
 
15  COENAERTS Marnix - IND.
 
16  DE RIDDER Didier - IND.
 
17  VANDENPUT Patrick - IND.
 
00  COOMAN Bart - IND.
 
00  VANDENHEUVEL Gilbert - IND.
 
00  CAUBERGHS Danny - IND.
 
00  PIERRE Lucce - IND.
 
00  WIMOT David - IND.
 
00  YEARSLEM Simon - IND.
 
00  PEETERS Johan - IND.
 
00  WUYTS Tom - IND.
 
00  CHARRETIER Eddy - IND.
 
00  DEZWARTE Frank - IND.
 
00  VERBESTEL Dirk - IND.
.
 

Wedstrijduitslag Juniores:

96 km - 660 EUR - Clubprijzen: 50 EUR I: Café Vredezaal, Kruisstraat 44, 3078 Everberg (027596965). - U: 13:45/14:45/15:00 - K: Café Vredezaal, Kruisstraat 44, 3078 Everberg - Contact: Peter Sommereyns, Vinkenlaan 28, 3078 Everberg (Tel.: 0495542444) (wtcoa@telenet.be) - Extra info: 14 x 6,5 km - Website: www.wtcoa.be
 
# deelnemers: 54
 
1  BLEUS Robin - VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY
 
2 SINOY Fabio - WIELERTEAM WAASLAND VZW
 
3  STAS Brecht - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN VZW 
 
4 DE BOECK Edward - WK NOORD-WEST-BRABANT
 
5  DEBRUYNE Glenn - WK NOORD-WEST-BRABANT
 
6  VANCAMPENHOUT Ignace - YOUNG CYCLING TEAM VZW
 
7  BRISE Benjamin - VC VIRGINALOIS - VIRGINAL-ITTRE
 
8  DERUETTE Thomas - LOTTO-VC ARDENNES
 
9 VERBIST Gilles - VZW DE DEMERSPURTERS
 
10 BRECKX Kevin - WK NOORD-WEST-BRABANT
 
11  CUYVERS Jurian - YOUNG CYCLING TEAM VZW
 
12 RINGOOT Gilles - ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
 
13 VERHEYEN Jelle - WK NOORD-WEST-BRABANT 
 
14   VAN ENGELAND Wouter - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN VZW 
 
15 VAN MOL Caine - CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT
 
16 BODCHON Dylan - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
 
17 LA ROSE Dimitri - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
 
18 PHILIPS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL
 
19 MAAS Jan - WILLEBRORD WIL VOORUIT
 
20  DELANGHE Jelle - LOTTO OLYMPIA TIENEN
 
21  DE COCK Arne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN VZW
 
22 VAN HERCK MAARTEN - WSC HAND IN HAND BAAL
 
23  DEGHELDERE Jory - DNCS/PRO 2012 CT
 
24 BAUS Jory - WSC HAND IN HAND BAAL
 
25 DEMONTE Nathan - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
 
26 VANQUICKENBORNE Andreas - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN VZW
 
27 VANRYCKEGHEM Free  - RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM
 
28  MICHIELS Sander - WSC HAND IN HAND BAAL
 
29 HEMROULLE Johan - AVIA CRABBE CYCLING TEAM
 
30 NYS Yente - YOUNG CYCLING TEAM VZW
 
31 PARDON Ward - VZW DE DEMERSPURTERS
 
32 DE WINTER Hugo - VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY
 
33 KOOYMAN Kevin - RESTORE CYCLING
 
34 BELOT Rémi - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE
 
35 SEYKENS Scott - VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY
 
36 GALICIA Wannes -  WSC HAND IN HAND BAAL
 
37  MALEVEZ Jérémy - BLANCS GILETS - BARRACUDA
 
38 BORMS Jorden - WK NOORD-WEST-BRABANT
 
39 WINANDY Fabian - AVIA CRABBE CYCLING TEAM
 
00 VERBESSELT Bjarne - HAGELAND CYCLING TEAM
 
00  CALDERS Jonas - WK NOORD-WEST-BRABANT
 
00  VANDERELST Kjell - VZW DE DEMERSPURTERS
 
00 MC CRAE Erno - GOEMAN SCOTT CYCLING
 
00  SCHIETECATTE Mathias - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN VZW
 
00  COOLS Brent - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN VZW
 
00 VEREYCKEN Alexander - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING
 
00  VAN MINSEL Yari - LOTTO OLYMPIA TIENEN 
 
00  PAUWELS Sander - YOUNG CYCLING TEAM VZW
 
00  ANDRIES Jordi - CYCLING TEAM 99 VZW SCHRIEK
 
00  HASPESLAGH Lander - VZW DE DEMERSPURTERS
 
00  MOYSON Arno - WK NOORD-WEST-BRABANT
 
00 CASTERMANS Jarne - WSC HAND IN HAND BAAL
 
00  VAN MULDERS Laurens - WK NOORD-WEST-BRABANT
 
00  CAEYMAN Aaron - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

 
Affiche 2013: