1ste Grote Prijs WTC OA [01-09-12]

Pictures: PART I
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wedstrijduitslag Gentlemen:

Gentlemen - Afwachtingswedstrijd 48 km. Voorinschrijvingen: Peter Sommereyns, Vinkenlaan 28, 3078 Everberg (0495542444). - I: Café Vredezaal, Kruisstraat 44, 3078 Everberg (027596965). - K: Café Vredezaal, Kruisstraat 44, 3078 Everberg - Contact: Peter Sommereyns, Vinkenlaan 28, 3078 Everberg (Tel.: 0495542444) (wtcoa@telenet.be) - Extra info: 12 x 4 km - Website: www.wtcoa.be
 
# deelnemers: 62- # opgevers: 11 - Afstand: 48.000 km - Tijd: 1:04´17" - Gem. snelheid: 44.802 km/h
 
Gentlemen
 
01 FAVEERE Charles BEL19790428 1H04´17"- AMAT
 
02 SMEETS Peter BEL19831209 z.t.- AMAT
 
03 VAN ROEY Bart BEL19770610 z.t. - AMAT
 
04 VAN HERCK Arjen BEL19900401 z.t. - AMAT
 
5 VANDEN SCHRICK Sven BEL19820913 z.t. - AMAT
 
06 EULAERTS Patrick BEL19740830 z.t. - AMAT
 
07 VAN WESMAEL Johan BEL19780310 z.t. - AMAT
 
08 VANDOREN Christophe BEL19731211 z.t. - AMAT
 
09 VERTONGEN Stijn BEL19781205 z.t. - AMAT
 
10 VAN NECK Bram BEL19820629 z.t. - AMAT
 
11 MATHYS Geert BEL19810828 z.t. - AMAT
 
12 DEVRIES Jonas BEL19791112 z.t. - AMAT
 
13 LETELIER Pedro BEL19730531 z.t. - AMAT
 
14 WINNELINCKX Jonas BEL19840907 z.t. - AMAT
 
15 DE CORTE VincentBEL19770704 z.t. - AMAT
 
16 GILLET Koen BEL19800725 z.t. - AMAT
 
17 CEULEMANS Gert BEL19840929 z.t. - AMAT
 
18 MOEREMANS Jan BEL19790512 z.t. - AMAT
 
19 VERVECKEN Anton BEL19920505 z.t. - AMAT
 
20 D´HOE Kevin BEL19831028 z.t. - AMAT
 
21 DANNAU Bruno BEL19670427 z.t. - AMAT
 
22 HEYLEN Tom BEL19830531 z.t. - AMAT
 
23 WOUTERS Jonas BEL19880124 z.t. - AMAT
 
24 VANOVERBEKE Joost BEL19731111 z.t.- AMAT
 
25 DECHAMPS Kenny BEL19750421 z.t. - AMAT
 
26 BENEENS Ward BEL19780225 z.t. - AMAT
 
27 VANDEPOEL Tim BEL19800803 z.t. - AMAT
 
28 HEYMANS Tim BEL19811223 z.t. - AMAT
 
29 SMEETS Arne BEL19750425 z.t. - AMAT
 
30 VAN BEVER Bart BEL19740823 z.t. - AMAT
 
31 MAEREMANS David BEL19810402 z.t. - AMAT
 
32 DE CREMER Joeri BEL19850905 z.t. - AMAT
 
33 VAN LEUFFELEN Peter BEL19840513 z.t. - AMAT
 
34 SCUTENAIRE Jurgen BEL19831005 z.t. - AMAT
 
35 PEETERS Johan BEL19721028 z.t. - AMAT
 
36 BEULQUE Randy BEL19860905 z.t. - AMAT
 
37 STUYCKENS Bram BEL19850730 z.t. - AMAT
 
38 VERPLAETSE Olivier BEL19860901 z.t. - AMAT
 
DNF LAUWERS Joren BEL19870309 - AMAT
 
DNF BAERT Ben BEL19801002 - AMAT
 
DNF HEMELEERS Bertrand BEL19790126 - AMAT
 
DNF FONTAINE Maximilien BEL19821017 - AMAT  
 
 
+ 40 JAAR
 
01 WUYTS Tom BEL19690706 1H04´17"- AMAT
 
02 T´KINT Joachim BEL19700925 z.t. - AMAT
 
03 BAVIN John BEL19640226 z.t. - AMAT
 
04 ANDRIES Stef BEL19650424 z.t. - AMAT
 
05 DOMEN Koen BEL19690630 z.t. - AMAT
 
06 NEVENS Kurt BEL19710524 z.t. - AMAT
 
07 GOCHET Kurt BEL19710604 z.t. - AMAT
 
08 LAVA Kurt BEL19670614 z.t. - AMAT
 
09 VERMOTE Patrick BEL19690402 z.t. - AMAT
 
10 CHARETIER Eddy BEL19671010 z.t. - AMAT
 
11 VERBESTEL Dirk BEL19600318 z.t. - AMAT
 
12 VERCAMMEN Benny BEL19640422 z.t.- AMAT
 
13 VANDERHUSLT Geert BEL19710422 z.t. - AMAT
 
14 MOENS Geert BEL19711017 z.t.- AMAT
 
15 VANDERSANDE Patrick BEL19710122 z.t. - AMAT
 
DNF SLEEBUS Stephan BEL19691204 - AMAT
 
DNF VOLCKE Dominiek BEL19691110 - AMAT
 
DNF COOMAN Bart BEL19700108 - AMAT
 
DNF SPREUTELS Tom BEL19710414 - AMAT
 
DNF VERHELST Gerrit BEL19610325 - AMAT
 
DNF BOGAERT Rudi BEL19661106 - AMAT
 
DNF GERMEYS Koen BEL19690818 - AMAT

 

   
Wedstrijduitslag Juniores:
      
1.14.3 Juniores - Open omloop 90 km - 660 EUR - Bijkomende prijzen: 50 EUR. Voorinschrijvingen: Peter Sommereyns, Vinkenlaan 28, 3078 Everberg (0495542444). - I: Café Vredezaal, Kruisstraat 44, 3078 Everberg (027596965). - U: 13:45/14:45/15:00 - K: Café Vredezaal, Kruisstraat 44, 3078 Everberg - Contact: Peter Sommereyns, Vinkenlaan 28, 3078 Everberg (Tel.: 0495542445) (wtcoa@telenet.be) - Extra info: 15 x 6 km - Website: www.wtcoa.be
 
# deelnemers: 56 - # opgevers: 12 - Afstand: 90.000 km - Tijd: 2:03´47" - Gem. snelheid: 43.625 km/h
 
01 GEERTS Jari BEL19950118 2H03´47"RIJSCHOOL AH - GENTSE VS JUNIOR
 
02 HASPESLAGH Willem BEL19940511 z.t. VZW DE DEMERSPURTERS JUNIOR
 
03 ELLSAY Nigel CAN19940430 z.t. COMOX VALLEY CYCLING CLUB JUNIOR
 
04 VAN DYCK Robbe BEL19950126 z.t. DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW JUNIOR
  
05 PIETTE Julien BEL19950210 2H04´08" 00´21" UCS CRABBE PERFORMANCE VOO JUNIOR
  
06 HEMROULLE Johan BEL19950805 z.t. z.t. UCS CRABBE PERFORMANCE VOO JUNIOR
  
07 CREMERS Paul NED19950303 z.t. z.t. WV DE JONGE RENNER JUNIOR
 
08 VANDENHOUDT Jens BEL19940902 z.t. z.t. UCS CRABBE PERFORMANCE VOO JUNIOR
 
09 SENY Alexandre BEL19940622 z.t. z.t. LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES JUNIOR
 
10 PERRY Ben CAN19940307 z.t. z.t. TEAM CHCH JUNIOR
 
11 DEBRUYNE Glenn BEL19950110 z.t. z.t. WK NOORD WEST BRABANT JUNIOR
 
12 HILL Brendan AUS19940107 z.t. z.t. SUNSHINE COAST CC JUNIOR
 
13 DEZWARTE Tom BEL19940216 z.t. z.t. RUDYCO CYCLING TEAM JUNIOR
 
14 PRENDERGAST Chris CAN19940919 z.t. z.t. VCC MORTEAU JUNIOR
 
15 PATRY Yohan CAN19940830 z.t. z.t. ROCKY MOUNTAIN FORGET AUBIN JUNIOR
 
16 JACOBS Rick BEL19940901 z.t. z.t. DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. JUNIOR

17 DE JONG Jaap NED19950929 2H05´27" 01´40" DE JAEGHER LOTTO JUNIOR

18 STEVENS Andy BEL19940810 2H15´15" 11´28" SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG JUNIOR
 
19 ETZL Brandon CAN19940528 z.t. z.t. SPIDERTECH POWERED BY POWERWATTS JUNIOR
 
20 MICHIELS Marnix BEL19940708 z.t. z.t. LOTTO OLYMPIA TIENEN JUNIOR
 
21 VAN MOL Caine BEL19950103 z.t. z.t. THOMPSON JUNIOR
 
22 LA ROSE Dimitri BEL19950712 z.t. z.t. SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL JUNIOR
 
23 SIMONS Michael BEL19940201 z.t. z.t. K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW JUNIOR
 
24 DANNAU Jim BEL19950616 z.t. z.t. ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL JUNIOR
 
25 PERSOON Gerben BEL19950709 z.t. z.t. LOTTO OLYMPIA TIENEN JUNIOR
 
26 DEBOUDT Kelvin BEL19951206 z.t. z.t. CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK JUNIOR
 
27 HOLSBEEK Matthias BEL19940317 z.t. z.t. LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES JUNIOR
 
28 VAN HERCK Maarten BEL19950724 z.t. z.t. WSC HAND IN HAND BAAL JUNIOR
 
29 DELANGHE Jelle BEL19950822 z.t. z.t. LOTTO OLYMPIA TIENEN JUNIOR
 
30 STAS Brecht BEL19950919 z.t. z.t. HAGELAND CYCLING TEAM JUNIOR
 
31 LETEN Pieter BEL19940111 z.t. z.t. UCS CRABBE PERFORMANCE VOO JUNIOR
 
32 BODCHON Dylan BEL19950829 z.t. z.t. SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL JUNIOR
 
33 KAISE Julien BEL19950112 z.t. z.t. SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL JUNIOR
 
34 VERHEYEN Jelle BEL19950812 z.t. z.t. WK NOORD WEST BRABANT JUNIOR
 
35 VLAEYEN Michiel BEL19940710 z.t. z.t. LOTTO OLYMPIA TIENEN JUNIOR
 
36 CARELS Jasper BEL19950821 z.t. z.t. WSC HAND IN HAND BAAL JUNIOR
 
37 BERTRAND Sébastien BEL19940315 z.t. z.t. TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY JUNIOR
 
38 TRUYERS Tim BEL19941027 z.t. z.t. SPORT EN MOEDIG GENK JUNIOR
 
39 VANDER ELST Kjell BEL19950620 z.t. z.t. VZW DE DEMERSPURTERS JUNIOR
 
40 RITZEN Ralf NED19950606 z.t. z.t. WC MAASLANDSTER JUNIOR
 
41 TAHON Bernd BEL19941225 z.t. z.t. VZW DE DEMERSPURTERS JUNIOR
 
42 FIEUW Morgan BEL19941030 z.t. z.t. SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE JUNIOR
 
43 VERBESTEL Robin BEL19950826 z.t. z.t. YOUNG CYCLING TEAM VZW JUNIOR
 
44 VAN ENGELAND Wouter BEL19950623 z.t. z.t. DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. JUNIOR
 
DNF RINGOOT Gilles BEL19950925 ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL JUNIOR
 
DNF ROELS Ignace BEL19950528 ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL JUNIOR
 
DNF DE KEYZER Boris BEL19940713 LOTTO OLYMPIA TIENEN JUNIOR
 
DNF HERBOTS Daan BEL19950915 WK NOORD WEST BRABANT JUNIOR
 
DNF MOELEKER Ivar BEL19950323 LTTO CYCLING TEAM MENEN JUNIOR
 
DNF CORNELIS Jonas BEL19940729 LOTTO OLYMPIA TIENEN JUNIOR
 
DNF VAN HOOYDONCK Dante BEL19950504 W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. JUNIOR
 
DNF LEONE Maxence BEL19951213 SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE JUNIOR
 
DNF GOOS Yannick BEL19950726 DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW JUNIOR
 
DNF HOOGENBERG Lonny NED19950528 WCL BERGKLIMMERS JUNIOR
 
DNF VAN DER AUWERA Sander BEL19950922 WSC HAND IN HAND BAAL JUNIOR
 
DNF LETEN Wouter BEL19940111 UCS CRABBE PERFORMANCE VOO JUNIOR
 
 
Affiche 2012: